Hakkımızda

Gezginlerin buluşma noktası gezilecek1yer.com‘a hoşgeldiniz!

2020 nisan ayında kurulan gezilecek1yer.com genç yazarlarıyla beraber sizlere gezilecek yerler ile ilgili bilgi deneyim sunmak için kurulmuştur ve Gezi Rehberi statüsünde bir sayfadır.

Türkiye’de ki gençler gezmeyi sevenler başta olmak üzere tüm Türkiye’ye gezilecek yerler hakkında bilgi paylaşmayı hedefleyen gezilecek1yer.com başka konu başlıkları ile de sizlere bilgi aktarmaya devam edecektir. Bunlar Faydalı Bilgiler, Ben De Gittim, Nasıl Giderim gibi seyahatiniz esnasında sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz konulardır. İçeriklerimizin tamamı üniversite okuyan öğrencilerimiz tarafından hazırlanmakta olup tamamen özgün ve tavsiye amaçlıdır. Amacımız seyahatinizi daha da eğlenceli hale getirmektir.

Yayınladığımız her içeriğin sorumluluğu, ilgili içeriğin en altında yer alan sizlere deneyimlerini aktaran yazarlarımıza aittir.

Siz de deneyimlerinizi bizimle, okurlarımızla paylaşmak ve yazar olmak istiyorsanız lütfen Bize Ulaşın sayfasından bize ulaşın! Görüşlerinizi, isteklerinizi veya şikayetlerinizi de iletmekten çekinmeyin.

Gizlilik Sözleşmesi

Copyrigth 2020| gezilecek1yer.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj, yazı gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları bize (gezilecek1yer.com) aittir. gezilecek1yer.com’da ve bununla bağlantılı sosyal medya hesaplarında yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, dizayn, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yazılı izin olmadan ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!